FK Dukla Praha ´´C´´  -  Sokol Kolovraty   2:1  (2:1)

Branky: ´8  Kalabis (Dobiáš), ´28  Šolaja (Kubů)

Dukla Praha: Roub - Žáček, Štepánek, Racocha, Hladík  - Kubů, Popovič, Štancl - Kalabis, Dobiáš, Šolaja.

Střídající: Bohdan

 

Trenér hodnotí utkání : "Utkání jsme sice vyhráli, rozhodně to ale nebylo díky našemu dobrému výkonu. V prvním poločase jsme byli sice lepší, ale klukům chyběl lepší pohyb bez míče a zbytečně jsme v některých momentech dlouho drželi míč na kopačkách. Potřebovali jsme zlepšit hlavně pohyb bez míče, přesnost přihrávek a komunikaci. Bohužel druhý poločas byl z naší strany nepovedený. Instrukce, které kluci dostali, jakoby zůstali jen na lavičce. Za celý druhý poločas jsme předvedli jen dvě kombinačně povedené akce, a bohužel jen jedna vedla ke střele na branku hostí. Myslím, že to jasně vystihuje náš matný výkon ve druhém poločase a tým pádem i celkový dojem z utkání.

 

10.11. Chomutov - Dukla U15      0:1 (0:0)

 

branky: Kysela (Bažo)

sestava: Pakeš - Mareš (41.Bažant), Kysela, Praus, Bell - Štědrý, Palivec, Mentberger - Bažo, Hamborský (51. Šťovíček), Kosík

 

     Podobné utkání jako dnes jsme odehráli v Ústí nad Labem, kde jsme 2:0 prohráli. Problémy nám dělaly herní základy. V poslední době opakovaně není většina hráčů schopná tyto dovednosti, které umějí, přenést do utkání. Snaha a touha jít si za vítězstvím aktivitou zůstala jen v šatně nebo v autobuse. Naštěstí pro tým se našel jeden hráč, který chtěl hrát a vyhrát. Za svůj výkon byl Kysi odměněn vítěznou brankou.

 

 

2.11. Dukla U15 - Most       2:0 (2:0)

 

branky: Mentberger - pen. (Bažo), Bažo

sestava: Roub - Bell (57. Jíra), Kubů (36. Bažant), Kysela, Šmalcl - Štědrý, Mentberger, Palivec - Bažo, Kosík, Šolaja (21.Praus)

 

    Až na pár pěkných akcí jsme v prvním poločase předváděli podprůměrný fotbal. Most dobře kombinoval a hrozil hlavně z centrovaných míčů do vápna. My naopak byli nebezpeční z přímočarých akcí. Po přesné průnikové přihrávce Vojty na Bážiče se kopala penalta - 1:0. Po individuální chybě se k míči dostal Bážič a přesným lobem zvýšil. Z minima jsme vytěžili dvoubrankové vedení.

    Po přestávce jsme se zlepšili v herních činnostech a hra se více vyrovnala. Měli jsme trochu štěstí při jasné šanci hostů (lob těsně vedle naší brány) a dvakrát skvěle zasáhl Roubas. Nám se dařilo chodit do otevřené obrany Mostu a vypracovali jsme si několik 100% šancí (Bážič 3x, Kosi 2x..), ale skóre z první půle již zůstalo nezměněno.

    Děkujeme hráčům i trenérům Mostu za fair-play hru a kvalitní výkon.

    Poděkování za velkou podporu a hlasité povzbuzování si zaslouží i naši rodiče!! Jen v zápalu boje prosím nezapomínejme, že hráči se na hřišti učí. Hlasité úkolování nerozvíjí jejich rozhodování se v těžkých situacích. Chceme, aby se stali lepšími hráči, a toho docílíme jen tehdy, pokud hráči herní situace řeší sami anebo společně jako tým. Buďme trpěliví - chyby k tomuto procesu patří :-). Ještě jednou děkujeme za společné fandění!!

 

 

25.10.  Ústí nad labem - Dukla U15     2:0 (0:0)

 

sestava: Šťovíček (36.Roub) - Bažant (36.Dobiáš), Minařík, Kubů, Šmalcl (51.Mareš) - Štědrý, Palivec (36. Hamborský), Mentberger - Bažo, Kosík, Janko

 

    Od začátku utkání jsme na mokrém terénu poměrně dobře kombinovali a dostávali do střeleckých příležitostí. Ale vždy nám něco málo chybělo (jeden krok, přesnější zakončení, větší důraz nebo poslední přihrávka na volného hráče před brankou), abychom vstřelili úvodní gól. Domácí se začali jednoduchým fotbalem osmělovat a vybojovali několik rohů, které jsme jim také nabídli nedůrazným bráněním nebo jen odkopem. I když se situace při větším sebevědomí hráčů a jejich vzájemné komunikaci dala vyřešit opětovným založením útoku.

    Postupně se zhoršovaly některé prvky idviduálního výkonu jako: technika s míčem, pohyb bez míče a nasazení v soubojích. Soupeř dál pokračoval v houževnatém výkonu a ze tří šancí vstřelil dvě branky.

    Kluci se snažili něco s výkonem udělat, ale ne všichni společně!! Velmi málo hráči spolupracovali v ofenzivní i defenzivní časti dohromady a to spolu s prohrávaním osobních soubojů nestačilo k tomu, abychom se prezentovali fotbalem, který umíme hrát.

    Nepodařilo se nám překonat individálně podprůměrné výkony u většiny hráčů společným odhodlání hráčů zvítězit!

 

 

Artima : Dukla „C“                           5:1 (2:1)

Tráva, stadion Aritmy Praha, so. 19.10.2013, 9:30

 

         Zápas na Aritmě splnil naše očekávání do puntíku. Fyzicky vyspělý soupeř i jeho přesné plnění úkolů na hřišti bylo nad naše síly. I Když jsme začali parádní akcí, na jejímž konci byl přesně postaven Lucas Bell a v 8. minutě vedla Dukla 1:0. Soupeř ale začal více využívat kolmých přihrávek mezi stopery i k lajnám, kde fyzicky vyspělejší a rychlejší kluci pronikali do vápna a několikrát nebezpečně zahrozili. Příkladem toho byla akce v 15. a 35. minutě a bylo to rázem 1:1, potažmo 2:1 pro Aritmu. I po změně stran soupeř nijak nevybočoval ze svého plánu. V zadu hrál jednoduše, což se u nás říci několikrát nedalo a dopředu hrál nakopnuté míče, nebo kolmou přihrávku.  Tento recept na nás ale platil a skóre narůstalo. Nejprve ve 37. minutě po individuální akci 1 na 1 na křídle se prosadil domácí útočník a bylo to 3:1. Na 4:1 zvýšil po chybě našeho gólmana důrazný hrotový útočník a 3 minuty před koncem domácí upravovali na 5:1 po dalších našich hrubých chybách.

 

Sestava Dukla: Roub, Hladík, Tuček, Mareš, Žáček, Švarc, Janko, Hamborský, Kalabis, Kadlec, Bell

branka: Bell (Janko)

 

 

19.10. FK Dukla Praha  U15  - Kladno    3 : 2   (1 : 1)

 

branky: Mentberger (Bažo), Dobiáš (Mentberger, Štědrý), Janko (Bažo)

sestava: Šťovíček - Bažant, Kosík (9.Janko), Kubů, Šmalcl - Štědrý, Mentberger, Palivec (26. Dobiáš) - Hamborský, Kysela (66. Jíra), Bažo

 

    Hosté měli lepší vstup do utkání, působili daleko sebevědomějším dojmem. Dobře kombinovali a byli jistí na míči. Náš výkon se postupně lepšil, ale dvakrát nás přibrzdilo zranění a následné střídání Kosiho a Dády. Toho Kladno dokázalo využít a zaslouženě se dostalo do vedení. Díky zlepšené hře a po několika slibných příležitostech jsme se dočkali vyrovnávací branky. Venca zatáhl míč po pravé straně, přihrál Vojtovi a ten ze 7 metrů zavěsil pod břevno.

     Druhý poločas se hrálo nahoru dolů. Nepodařilo se nám z několika příležitostí jít do vedení a za to nás hosté potrestali brankou po závaru v našem vápně (2x jsme míč mohli odkopnout!) na 1:2. V nastaveném tempu se pokračovalo dále a naše další vypracované šance jsme již dokázali zužitkovat. Předtím se ještě vyznamenal Šťovajs, který hlavičku ze 3 metrů dokázal vytěsnit na roh. V dramatickém závěru jsme soupeře nepustili do vyložené šance!

    Hrál se nadprůměrný žákovský fotbal a o to se velkou měrou zasloužili hráči Kladna!

 

13.10. Motorlet - Dukla U15      4:4 (2:3)

 

branky: Palivec (Janko), Janko (Bažo), Mentberger (Palivec), Bažo

 

sestava: Pakeš - Bažant, Kysela (31. Kubů), Minařík (56. Mareš), Šmalcl - Štědrý, Palivec, Mentberger - Bažo, Hamborský (56. Jíra), Janko

 

    Od první minuty se nám dařila kombinace a také jsme byli dostatečně agresivní po ztrátě míče. Tím jsme si vypracovali několik velmi dobrých příležitostí a dvě z nich dokázali využít, ale z rychlého brejku domácí snížili. Dokázali jsme okamžitě odpovědět další brankou, bohužel Motorlet v závěru poločasu opět snížil na rozdíl jedné branky.

    Druhý poločas nepřinesl tolik fotbalovosti jako první a i hra byla vyrovnanější. Přesto jsme zvýšili náskok z prvního poločasu, kdy Venca několikrát zasekl míč obránci a střelou levou nohou nedal brankáři šanci. Domácí naši bránu ohrožovali hlavně dlouhými nákopy nebo individuálními průniky. Naše váhavost, nerozhodnost a malý důraz v klíčových situacích umožnila Motorletu nakonec vyrovnání.

    Utkání se hrálo ve velkém tempu a kluci moc toužili po vítězství. Nepodařený závěr přináší celému týmu cenné zkušenosti, které můžou být rozhodující v dalších těžkých utkáních.

    Nepříjemnou kulisou férově vedenému utkání bylo pár "fanoušků", kteří slovně komentovali dění na hřišti. Trenér domácích Jarda Machač z toho byl podobně znechucen a bude se snažit apelovat na to, aby se taková "podpora" už neopakovala.

    Velký dík patří rodičům Dukly, kteří sportovně povzbuzovali své kluky až do samotného konce. Děkujeme!!!

 

 

12.10. FK Dukla Praha  ´´C´´  - Hostivař  10 : 1   (5 : 1)

 

branky: Bohdan 4, Popovič 2, Žáček, Hladík, Roub, Racocha

sestava: Nosek - Štěpánek, Racocha, Tuček, Žáček - Mareš, Janko, Bohdan - Roub, Drozd, Hladík - Popovič, Kadlec, Kubů

 

V utkání, hraném za mírného deště, jsme měli po celých sedmdesát minut výraznou převahu v držení míče. Přesto si hosté zaslouží kredit za úsilí hrát téměř v každé situaci fotbal a že i za nepříznivého skóre měli pozitivní přístup. Odměnou pro ně byla vstřelená branka.

Několikrát v prvním poločase jsme se sami dostali do těžkostí při rozehrávce, kdy jsme nezvládli zahrát situace v přečíslení (4 na 2, 3 na 1...) a soupeř jedné chyby dokázal využít. Jinak utkání z naší strany mělo dobré tempo. K vidění byly pěkné akce s velkým počtem střel a deset vstřelených branek. Pochvalu tým zaslouží za aktivitu hrát fotbal a vytvářet  si šance za jakéhokoliv skóre.

 

5.10. Dukla U15 - Tempo Praha   9:2  (6:0)

 

branky: Bažo 2 (Mentberger 2), Mentberger 2 (Praus, Bažo), Kosík, Štědrý (Šolaja), Praus (Šolaja), Hamborský (Bažo), Kysela (Šmalcl)

sestava: Pakeš - Jíra (36. Bažant), Kosík, Kysela, Šmalcl - Štědrý, Mentberger (53. Ferreira), Hamborský - Bažo, Praus (53. Vácha), Šolaja (40. Šťovíček)

 

    Sehráli jsme utkání dvou různých poločasů. V prvním jsme i přes technické nedostatky hosty nepouštěly do hry a vypracovávali si před finální a finální situace. Ale podobně jako v Teplicích to vypadalo jako by do druhé půle nastoupil jiný tým . Při vší úctě k soupeři tento rozdíl nebyl způsobenou jeho kvalitnější hrou, ale našim uspokojením a nedůsledností v základních aspektech hry. Až po příchodu dvou mladších hráčů (Vikiho a Váchiče), kteří měli potřebnou chuť a kvalitu s míčem i bez něj, jsme se vrátili ke způsobu hry z prvních 35 minut.

   Pochvalu si zaslouží i hráči Tempa, kteří po jednoznačné první půli nesložili zbraně a svojí bojovností nás přinutili k chybám. Odměnou pro ně byly dvě vstřelené branky a pocit, že s námi můžou hrát vyrovnanou partii.   

 

 

29.9.  Teplice - Dukla U15    1:2  (0:2)

 

branky: Praus (Kubů), Bažo (Praus)

sestava: Roub - Kubůl, Kosík, Kysela, Šmalcl - Štědrý, Mentberger (36.Janko), Palivec (42.Dobiáš) - Bažo, Praus (53.Šolaja), Hamborský.

 

   Podařil se nám sehrát fantastický první poločas proti velmi silnému soupeři. Velmi dobře jsme kombinovali a odebírali míče. Vypracovali jsme si několik velmi dobrých příležitostí a naopak předvedli organizovanou defenzívu. Pomohla nám i branka Prausíňa, který postupující sám na brankáře nedal brankáři šanci umístěnou placírkou.

 

   Na druhou stranu se nám v druhém poločase nepodařilo udržet tempo a kvalita hry z první půle. Soupeř nás přehrával, ale my jsem hráli odhodlaně a týmově. Měli jsme několik velmi dobrých náznaků na brejk, bohužel jen jeden jsme dohráli do 100% šance, ale Kristián trefil jen nohu domácího brankáře. Teplice z velkého tlaku snížili 3 minuty před koncem.

  

   Domácí si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Jejich touha a vůle otočit utkání byla příkladná.

 

    Zvláštní poděkování patří Dianě, která oba týmy - U15 a U14 - perfektně připravila hráče na utkání jógou. Hlavně úroveň kvality hry a koncentrace hráčů byla nadprůměrná.

 

 

 

21.9.  DU15 - Meteor  4:1  (2:0)

 

branky: Bažo 4 (Mentberger 2x, Hamborský, Dobiáš, Palivec)

sestava: Roub - Bell, Kosík, Kysela (52. Mareš), Šmalcl - Štědrý, Hamborský, Palivec (66. Mentberger) - Bažo, Dobiáš (47.Praus), Janko (36.Kubů)

 

V utkání jsme ukázali naše dvě tváře. První: dobrá kombinace, pohyb a nasazení s vytvářením si šancí. Druhá: prohrávaní osobních soubojů, špatný pohyb bez i s míčem, špatný výběr a provedení v situaci při zisku míče, nerozhodnost vyřešit situace kolem a v našem vápně.

Hosté z Meteoru předvedli velmi houževnatý a týmový výkon s dobrým pohybem hlavně jejich klíčových hráčů. Několik nebezpečných situací si vytvořili nákopem do našeho vápna a sbíráním odražených míčů.

Soupeř hrál s vysunutou obranou a snažil se naše hráče vystavovat do ofsajdových pastí.

Vytvořili jsme si spoustu herních situací, kdy jsem jejich obranu přehráli, ale většinou nám chyběla kvalita v dohrání nebo přesné zakončení těchto příležitostí. Po příchodu Vojty na posledních pár minut jsme konečně tyto situace dohrály až do brankového zakončení.

Pochvalu si  zaslouží Roubas,  protože soupeři 2x nepovolil skórovat z pokutového kopu. 

 

 

FA  Praha  -  FK Dukla Praha  ´´C´´    0 : 0   (0 : 0)

 
Sestava:  Nosek - Žáček, Racocha, Štěpánek, Mareš - Popovič, Štancl, Tuček - Kalabis, Pakeš, Bell
 
Střídající: Kadlec, Švarc, Palivec 
 

 

Trenér řekl o utkání:   Náš dnešní výkon bohužel nesplňoval kvalitu, kterou od kluků očekáváme. Propadali jsme ve všech herních činnostech a nejhorší to bylo při pohybu bez míče (jak výběr místa tak i náběhy za obranu téměř neexistovali). Soupeř nastřelil 3 x břevno,jedenu střelu jsme odvraceli z brankové čáry a dalších pár tutovek zneškodnil Jáchym. Naopak, za celé utkání jsme si vypracovali pouze jednu střelu na branku. To jasně vypovídá o tom, jak to na hřišti z naší strany vypadalo.

 

 

FK Dukla Praha  ´´C´´  -  AFK Slavoj Podolí  2 : 3   (0 : 1)

 

Branky:  ´37  Záhora (Hladík),  ´50  Štancl (Hladík)

Sestava: Záhora - Žáček, Racocha, Štěpánek, Hladík - Popovič, Štancl, Tuček - Kalabis, Kadlec, Jůza

Střídající: Roub, Mareš, Svoboda  

 

Trenér Erik Čala řekl o utkání:V první poločase jsme si vypracovali dostatek šancí, ale bohužel finální fáze nebyla ideální. Soupeř naopak z jednoho z mála ohrožení naší branky vytěžil vedoucí gól. Po přestávce jsme začali skvěle, rychle jsme otočili na 2:1 a náš další gól byl na spadnutí. Bohužel jsme špatnou rozehrávkou nabídl šanci soupeři, který ji dokonale využil. Do konce utkání jsme hostující tým zatlačili před jejich vápno, ale pokračovali jsme v zahazování dalších a dalších šancí. Soupeř bohužel využil i další rychlí protiútok, a výsledek již do konce utkání udrželi. I když kluci můžou hrát lépe nes dnes předvedli, jmenovatel našeho neúspěchu byl dnes jasný. ´´Nevyužíváni vytvořených šancí´´.

 

 

15.9. Karlovy vary - Dukla U15    3:6 (1:2)

 

branky: Dobiáš 2 (Janko, Tvrdík), Bažo 2 (Šťovíček, pen.), vlastní, Pakeš (Bažo)

sestava: Šťovíček - Šmalcl (56.Pakeš), Kosík, Kubů, Bell - Štědrý, Hamborský, Janko - Palivec (51. Tvrdík), Dobiáš, Bažo.

 

Utkání se hrálo za mírného deště na přírodní trávě o minimálních rozměrech. Utkání hlavně díky domácím (a našich neproměněných šancích) bylo plné osobních soubojů a vášní. Soupeř dokázal 3x vyrovnat, ale pokaždé jsme během pár minut dokázali vstřelit další branku a nakonec přidat ještě další góly a tím utkání definitivně rozhodnout.

Za reakce na obdržené branky a za touhu utkání vyhrát si všichni hráči zaslouží pochvalu!!

 

7.9. Dukla U15 - FAŠV    7:0 (2:0)

 

branky: Dobiáš 2 (Hamborský, Bažo, Palivec), Hamborský 2 (Palivec, Dobiáš), Palivec (Bažo), Praus (Dobiáš), Pakeš pen. (Hamborský)

 

sestava: Roub (36. Pakeš) - Bažant (47. Praus), Kosík, Kubů, Šmalcl - Štědrý, Palivec, Hamborský - Bažo (47. Bell), Dobiáš, Šolaja.

 

 

V úvodních minutách jsme nedostupovali hostující útočníky a vytvořili i pár individuálních chyb, které vedli ke třem dobrým šancím soupeře. Ale zhruba od 10min. jsme dostali utkání pod svoji kontrolu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Za poslední dobu to byl náš nejlepší výkon. Jen v proměňování šancí nám chybí větší klid a rozvaha. Dokázali jsme se i dvakrát prosadit z rohových kopů, hlavně díky Denisovi, který je velmi kvalitně zahrával.

 

31.8. Litvínov - Dukla U15   0:1 (1:5)

branky: Hamborský 4 (Bažo 2, Janko 2, Dobiáš), Janko

sestava: Roub (36. Pakeš) - Praus, Minařík (36. Bažant), Kosík, Šmalcl - Štědrý, Mentberger (36. Janko), Kubů (46. Palivec) - Hamborský, Dobiáš (36. Bažo), Bell (36. Šolaja)

Nedostatečná koncentrace na provedení základních herních činností hráče a malá týmová soudržnost jsou v poslední době hlavní témata, které nám znemožňují podávat kvalitní individuální a týmové výkony. I když jsme vyhráli, soupeře nepouštěli do šancí, a měli několik velmi světlých momentů, tak naše hra postrádá přesnost i ve velmi jednoduchých situacích. Na hřišti se pohybuje 11 hráčů, kteří spolu velmi málo komunikují, neprožívají společně situace a nepomáhají si hlavně v defenzívě. Kluci začínají být v komunikaci otevření a začínají přemýšlet a popisovat jednotlivé události. Budeme společně pracovat na zvýšení týmové koheze a soustředěnosti při trénincích a v utkáních. 

 

24.8. Dukla U15 -  Vyšehrad 1:0 (1:0)

branka: Dobiáš (Hamborský)

sestava: Pakeš - Praus, Kosík, Kubů, Bažant - Štědrý (36. Palivec), Mentberger, Hamborský - Bažo (36. Bell), Dobiáš (55.Roub), Šolaja

 

Po celé utkání jsme hráli do zformované obrany soupeře. Dařila se nám kombinace i přechodová fáze převážně středem hřiště. To vedlo ke stoprocentní šancím v obou poločasech, ve kterých jsme s výjimkou jedné vždy selhali. Utkání jsme odehráli i přes opakované nezdary v zakončení ve vysoké koncentraci a nepustili soupeře do vyložené šance.

Chlapci z Vyšehradu podali běhavý , bojovný a týmový výkon. Velkou pochvalu za výkon si zaslouží brankář hostů Marek Štika.

 

18.8. Podolí - Dukla C  0:7

branky: Herman 2 (Popovič 2), Jíra, Popovič (Jíra), Záhora, Franta (Kalabis), Kalabis (Jíra)

17.8. Sokolov - Dukla U15   3:1 (2:1)

 

branky: Šolaja (Mentberger)

sestava: Roub - Bažant, Minařík, Šmalcl, Bell (36. Kosík) - Štědrý, Mentberger (48. Babka), Kubů - Bažo (36. Dobiáš), Hamborský, Šolaja

 

    Nepodařilo se nám navázat na středeční výkon proti Zlínu, kdy jsme vysokým presingem a přesnou přímočarou kombinací přehrávali soupeře. V tomto utkání to bylo přesně naopak. Působili jsme utahaným dojmem, měli pomalejší start na míč a prohrávali většinu osobních soubojů. Soupeř využíval nadmíru rychlé a individuálně dovedné křídelní hráče k překonávání naší obrany. I přes vedení 1:0 se domácím zaslouženě podařilo otočit vývoj utkání ve svůj prospěch. Ve středu zálohy jsme naráželi na jejich štítového záložníka, který posbíral většinu míčů a nepustil naše záložníky k jejich kombinační hře (i proto, že hráli neustále u sebe, málo roztahovali hru a neuvolňovali se od svých strážců).

    Sokolovu gratulujeme k vítězství. Svým výkonem ukázal, že by měl hrát na špici tabulky. 

14.8. Dukla U15 -  Zlín 7:3 (4:1)

branky: Bažo 3 (Kubů, Mentberger), Hamborský (Bažo), Mentberger (Hamborský), Dobiáš (Bažo), Janko

12.8. Dukla U15 -  Vyšehrad 8:0 (3:0)

branky: Šolaja 3 (Bažo 2), Dobiáš 2 (Bažo, Kubů), Palivec (Hamborský), Hamborský (Kubů), Mentberger (Palivec)

11.8. Dukla U15 - Prostějov  6:4 (:0)

branky: Mentberger 2 (Bažo, Hamborský), Šolaja 2 (Štědrý, Bažant), Bažo, Kysela

11.8. Dukla U15 - Athletico 1:3 (1:3)

branky: Dobiáš (Vácha)

1.8. Ústí n.Orlicí - Dukla U15    6:6 (3:2)

branky: Kysela, Šolaja, Mentberger (Bartl), Praus (Mentberger), Hamborský (Bažo), Bažo (Herman)

30.7. Dukla U15 - Pardubice 1:3 (0:1)

branka: Palivec (Dobiáš)

20.7. Dukla U15 - Dukla U14  5:1

branky: Hambroský 2 (Kubů 1), Kysela (Hamborský), Bažo (Hambroský, Kysela), Bažant (Kysela)

25.7. Motorlet - Dukla U15  1:8 (0:2)

branky: Mentberger 2 (Kubů 1), Bažo 2 (Bell, Mentberger), Janko (Mentberger, Dobiáš), Kysela (Mentberger), Dobiáš (Bažo), Herman

 

8.6.

Dukla U14 - Ustí n.Labem      2:0 (1:0) 

branky: Palivec (Janko, Hamborský), Hamborský (Stobbe, Kubů)

sestava: Roub - Bažant, Praus, Šmalcl, Mareš - Kubů, Štědrý (56.Kosík), Mentberger - Janko (46.Stobbe), Hamborský, Palivec (61.Bell).

 

    Po celé utkání jsme hráli do soupeřovi zhuštěné obrany, který několikrát dokázal zahrozit z rychlých brejků. Předvedená hra měla velmi dobré parametry, škoda jen že v herních situacích před vápnem hostů nám většinou chyběla kvalita na míči, trpělivost, souhra nebo správné načasování. Přesto jsme si dokázali vypracovat dostatek šancí, aby závěrečné skóre bylo dvouciferné. Bohužel řešení situací v útočném boxu postrádalo lepší koncentraci a kvalitu provedení.

   Pozitivním prvkem bylo, že i přes promarněné příležitosti, jsme se neustále snažili kombinací si vypracovávat další šance. Vítězství v posledním jarním utkání věnujeme rodičům a děkujeme jim za jejich podporu.

 

7.6. Dukla C - Ďáblice     8:0

 

2.6. FC Háje - Dukla C   1:10 (1:5)

branky: Pokorný 4, Kodet 4, Šíma 1, Herman 1

sestava: Roub - Gabriel, Aidar,Pokorný, Gabal - Dufek, Sláma, Brož - Vácha, Kodet, Herman - Šíma

 

2.6.

Vyšehrad - Dukla U14                       1:1  (1:1)

branka: Hamborský  (Palivec)

sestava: Šťovíček - Praus, Vetešník (36.Kubů), Šmalcl, Mareš - Štědrý, Mentberger (36.Bell), Palivec - Stobbe (61.Roub), Hamborský, Bažant.

 

     V utkání jsem měli velmi silné momenty v držení míče, ale bohužel jsme hráli jen po vápno.  V obou vápnech jsme na jaře opakovaně postrádáme dovednosti, které jsou v moderním fotbale nutné proto, aby tým byl úspěšný. Souvisí to i s celkovým nastavením většiny hráčů, kteří mají sice určitou kvalitu s míčem, ale postrádají větší pracovitost bez míče (to se týká i když je tým v jeho držení, kdy nabídka je nedostačující). Soustavně pracujeme na těchto nedostatcích, jejichž minimalizování by výrazným způsobem ovlivnilo celkové pojetí a sebevědomí týmu.

Gratulujeme domácím, kteří se za poslední půlrok výrazně výkonnostně zvedli. Za bojovnost a plnění svých úkolů na hřišti si hráči Vyšehradu bod plným právem zaslouží.

 

25.5.

Dukla U14 - Kladno       0:2  (0:0)

sestava: Pakeš - Bažant, Praus, Šmalcl, Mareš (61.Gabal) - Kosík (36.Kubů), Mentberger, Štědrý - Bažo, Hamborský, Bell (51.Gabriel)

 

V prvním poločase jsme sehráli téměř vyrovnanou partii proti prvnímu týmu tabulky. Téměř proto, že zvláště našim křídelním hráčům se po celé utkání nedařilo udržet míč, což pak nás dostávalo pod tlak, který se ale vystupňoval až  ve druhém poločase. Fyzicky i fotbalově měl soupeř z Kladna v každé řádě hráče, který udělal rozdíl ve hře.

Soupeři gratulujeme k prvnímu místu v tabulce a celkovému vítězství v naší skupině.

 

19.5.

Sokolov - Dukla U14    4:4 (1:3)

 

branky: Hamborský 3 (Šmalcl, Mentberger), Mentberger (Hamborský)

 sestava: Pakeš - Bažant (36.Gabriel), Praus (46.Herman), Šmalcl, Mareš - Kosík, Mentberger, Kubů 36.(Štědrý) - Bažo (51.Bell), Hamborský, Janko

 

 

11.5. Vyšehrad - Dukla C                0:11  (0:7)

sestava: Pakeš - Gabriel, Aidar, Pokorný, Gabal - Kubů, Vácha, Brož - Herman, Řepa, Stobbe - Dufek, Czehovski, Pližingr

Branky: Pližingr 3, Stobbe 2, Brož, Kubů, Herman, Pokorný, Vácha, Aidar

 

11.5.

Dukla  U14 - Motorlet                        0:2 (0:2)

sestava: Roub - Bažant, Kubů, Šmalcl, Bell - Janko (61.Stobbe), Mentberger, Palivec - Bažo, Hamborský, Brewer (65. Gabriel)

 

   V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a boa týmy si byly schopné vytvářet brankové situaci. I na odpískané penalty to bylo nerozhodně (1:1), přesto na vstřelené branky 0:1 pro hosty, kterým se ještě z brejků ihned po neproměněné penaltě podařilo zvýšit (0:2).

   Ve druhém poločase jsme ještě zvýšili úroveň kvality naší hry a tím zatlačili Motorlet do defenzivy.        Dařilo se nám dále produkovat brankové příležitosti, ale často jsme mířili těsně vedle brankové konstrukce anebo naráželi na výborného brankáře hostů. Naši hráči zaslouží pochvalu za postoj a předvedený výkon v utkání, kdy prohrává a selhává v koncovce. 

   Gratulujeme hráčům Motorletu, kteří podali velmi dobrý týmový výkon.

 

 

 

5.5.    Kopanina - Dukla C    3:11 (1:4)

1.5.

Admira - Dukla U14                           1:3 (1:1)

sestava: Šťovíček - Bažant (36.Praus) - Kosík (11. Mentberger), Šmalc, Mareš - Bažo (57.Pakeš), Kubů, Palivec (36. Šobr) - Brewer, Hamborský, Bell (Stobbe)

branky: Hamborský 2 (Šobr, Mentberger), Brewer (Palivec)

 

    Další těžké utkání nás čekalo na půdě Admiry, jejichž hra vycházela z poctivé defenzivy a jednoduché, důrazné hry směrem nahoru. První poločas se velmi podobal nevydařenému utkání na Meteoru. Opět se soupeři z ojedinělé akce podařilo vyrovnat a také se mu dařilo vyhrávat většinu osobních soubojů.

   Kombinační hru nám stěžoval terén a i naše psychika. Nakonec i ne přes velmi kvalitní hru jsme dokázali najít skulinky v soupeřové obraně a utkání dovést do vítězného konce.

  Přejeme Kosimu brzké zotavení z pravděpodobné zlomeniny nosu!

 

27.4.

Dukla U14 - Teplice                            2:2 (1:2)

sestava: Roub - Bažant (36. Praus), Kosík, Šmalcl, Mareš - Bažo, Kubů, Palivec - Bell, Hamborský, Brewer

branky: Hamborský  (Kubů, Palivec), Bažo (Hamborský)

 

    Hned od začátku utkání jsme soupeře dobrým pohybem přehrávali a z druhé vyložené šance se ujali vedení. Hrál se důrazný a běhavý fotbal, ve kterém jsme byli lepší do vyrovnávací branky. Hosté se do zápasu vrátili po chybě stoperů a pro útočníka Teplic nebyl problém vyřešit situaci sám na brankáře. Obrat dokonal za pár minut defenzivní záložník, který dostal přihrávku po 30 metrovém náběhu a z úhlu propálil Roubise. Ihned po rozehrání mohl Martin H. vstřelit svojí druhou branku po uvolnění od Christophera B., ale jeho pohotovou střelu zastavila tyč.

     Ve druhém poločase byli hosté o něco aktivnější, ale bez vytváření si šancí. Závěr utkání naopak patřil Dukle. Po krásné individuální akci a následné narážečce s Martinem vstřelil Venca zasloužený vyrovnávací gól. Šahali jsme i po vítězství, které měl na kopačce Dáda. Naneštěstí jeho střela po zpětné přihrávce Belíčka z 15m neměla potřebnou razanci.

    Hráče bych chtěl pochválit za výborný týmový výkon podpořený nadprůměrnými výkony některých hráčů a budeme jim klást na srdce, že s takovým zaujetím by měli jít nejen do každého zápasu, ale hlavně i tréninku!

    Přestože rozhodčí pouštěl spoustu hraničních situací hrál se férový zápas k němuž hráči Teplic přispěli  svým přístupem a kvalitou.

 

27.4. Stodůlky - Dukla C     1:1

b: Stobbe (Vách)

sestava: Pakeš - Stobbe, Šíma, Aidar, Gabal, Gabriel, Sláma, Herman, Pokorný, Vácha, Pližinger,

 

21.4.

Meteor- Dukla 3:2 (2:1)

branky: Mentberger (Bažo), Bažo

sestava: Roub - Praus (36. Gabal), Kosík, Šmalcl, Mareš - Štědrý (56. Pakeš),Mentberger, Palivec (36. Herman) - Bažo, Bell, Gabriel (36. Hamborský)

 

Dnešním hlavním cílem, na který jsme se připravovali, bylo po ztrátě míče jít do jeho opětovného získání (okamžité přepnutí, nejbližší dva hráči, agresivně a čistě na míč). Dnes ale nešlo vše podle představ a už při rozcvičení nám chyběla taková koncentrace na detail a živost v pohybu. Přesto jsme do utkání vstoupili aktivně a dvacet minut jsme diktovali tempo hry a drželi soupeře na jeho půlce. Domácí zodpovědně a důrazně bránili, na druhou stranu naše aktivita směrem do vápna nebyla kvalitní.

Z vypracovaných tří velkých šancí a tří přímých kopů z 18m jsme vytěžili jednu branku. Poté soupeř po rychlém brejku srovnal skóre a postupem času i hru, kdy se mu dařilo narušovat nám naši rozehrávku a vyhrávat většinu osobních soubojů.

Ještěhůře jsme začali druhý poločas, kdy jsme nebyli schopni se dostat s míčem nahoru. K prohrávaným osobním soubojům jsme přidali i více nepřesností. Toho domácí dokázali využívat a přidali i několik velmi dobrých individuálních výkonů.

Pevněvěřím, že nás tato zkušenost zocelí a pomůže v dalším fotbalovém růstu. Uvědomění si, že i když se mi nedaří, neznamená, že nemůžu podat dobrý výkon. Pozitivní myšlení a odhodlaní nám pomůže se překlenout přes obtížné situace! Těžká utkání budují charakteru a přináší velký emoční prožitek, a proto si je užívejme:)

Domácím gratulujeme k zaslouženému vítězství.

 

20.4. Střešovice - Dukla C                  1:1

b: Řepa (Sláma)

sestava: Pakeš - Mareš, Joun, Aidar, Bažant - Kubů, Sláma, Gabal - Pližinger, Pokorný, Hamborský - Řepa, Brewer, Gabriel, Herman

 

13.4.

Dukla U14 – Litvínov           11:0 (6:0)

branky: Hamborský 5 (Bažo 2, Šobr 2, Gabriel), Bažo 2 (Gabal), Brewer (Hamborský, Janko), Kubů (Bažo), Kosík (Bažo), Bažant (Bažo).

Sestava: Pakeš – Praus, Kosík, Šmalcl (36.Bažant), Bell - Štědrý, Janko (36.Gabal), Šobr (36.Kubů)  -  Bažo, Hamborský, Brewer (36. Gabriel).

 

Do prvního jarního utkání na trávě jsme vstoupili velmi aktivně a už v 10 minutě jsme vedli 3:0. Dařilo se nám individuálně i kombinačně dostávat se do vápna soupeře, kde jsme měli velké rezervy s výběrem místa a se zachováním větší rozvahy v zakončení.

Po vystřídání kvalita naší hry o něco klesla, přesto jsme se pravidelně dostávali do střeleckých příležitostí, v nichž jsme zachovali rezervy z prvního poločasu.

Spontánní radost Míši Bažanta při oslavě branek spoluhráčů byla příkladná. Nakonec i za svůj aktivní výkon byl odměněn gólem.

 

12.4.

Dukla C – Žižkov       4:0  (2:0)

sestava: Roub – Gabriel, Kubů, Šmalcl, Gabal - Dufek, Sláma, Brož – Pližinger, Pokorný, Herman – Brewer, Bažant

branky: Brož 2, Pokorný, Bažant (Gabriel)

 

7.4.

FAŠV - DU14                       0:4   (0:0)

branky: Brewer 2 (Štědrý, Mentberger), Hamborský (Mentberger, Palivec),  Kubů (Bažo, Hamborský).

sestava: Roub - Praus (47. Brewer), Kosík, Šmalcl, Bell - Štědrý, Mentberger, Palivec (47. Kubů) - Bažo, Hamborský, Bažant (23. Mareš, 47. Gabal).

 

Dlouho se nám nedařilo překonat soupeřovu  pozornou obranu. Chybělo nám k tomu více rychlejšího pohybu  bez míče. Situace hodně řešili individuálně, ale to domácí dokázali i ztrojovat. Také jsme postrádali  rychlejší otočení hry a technickou kvalitu. Ani situace z konce poločasu dva na brankáře neskončila brankou. I v druhém poločase jsme pokračovali v držení míče, jež byla často přerušena naší technickou chybou. Vedoucí branku vstřelil Martin, který předtím dvě dobře připravené šance neproměnil. Trefil se až těžkým volejem levou nohou. Za chvíli přidal Christofer druhou branku, která celý tým uklidnila, což se ihned projevilo v lepší práci s míčem i v kombinaci a dalšími šancemi a góly.

Opět se potvrdilo, že soupeř dokáže velmi dobře bránit a vyrážet do ojedinělých brejků do situace než dostane pár branek. Dnes jsme dokázali překonat jak dobře organizovaného soupeře, tak i sami sebe, když se nám spousta činností a herních situací nedařila.

 

5.4.

Řepy - Dukla C       3:13

branky: Řepa 4, Stobbe 3, Pližinger 2, Brewer 2, Gabal

sestava: Pakeš - Mareš, Aidar, Kubů, Gabriel - Gabal, Bažant, Pližingr - Řepa, Pokorný - Brož, Stobbe, Brewer

 

 

30.3.

Dukla U14 - Děčín    20:1  (9:0)

branky: Hamborský 6 (Palivec, Mentberger, Štědrý), Bažo 5 (Kubů, Gabriel, Mentberger), Mentberger 4 (Bell, Bažo), Palivec 2 (Hamborký, Mentberger), Kubů (Bažant), Praus, Bell (Herman).

sestava: Pakeš - Bažant (36.Stobbe), Kubů, Šmalcl (36. Praus), Mareš - Štědrý (36. Gabriel), Mentberger, Palivec - Bell, Hamborský (56.Herman), Gabal (36. Bažo).

 

Celé utkání jsme měli pevně v rukou. Vypracovali jsme si spoustu šancí dobrým pohybem s míčem i bez něj. Soupeř nesložil zbraně a celé utkání odbojoval. Za to byl odměněn alespoň čestnou brankou po naší chybné rozehrávce.

Pozitivum je velké množství situací v soupeřově vápně s rychlým, ale zároveň klidným řešením.

 

 

24.3.

Zličín - Dukla C            0:3  (0:2)

b: Pližingr 2, Aidar

sestava: Řepa - Stobbe, Aidar, Joun, Gabal - Dufek, Kubů, Sláma - Pližinger, Gabriel, Pokorný - Mareš, Herman

 

23.3.

Most - Dukla U14                              4:2 (4:1)

branky: Hamborský, Bažo (Mentberger)

sestava: Roub - Bažant, Kubů, Šmalc, Gabriel (36. Mareš) - Štědrý, Mentberger, Palivec - Herman (36. Stobbe),  Hamborský, Bažo.

 

V Mostě se hrálo za chladného počasí na umělé trávě blížící se přírodní. Utkání se hrálo ve velkém tempu a oba týmy si zvláště v prvním poločase vytvořily spoustu brankových příležitostí. Domácí byli lepší v prvních 20 minutách, kdy se dostali do šesti šancí a čtyři proměnili. My se postupem času také dostávali do hry a už za stavu 1:0 mohli výsledek otočit, ale chyběl nám klid v zakončení. Agilní byl hlavně Václav, který se individuálně anebo průnikovou přihrávkou dostal do sedmi situací, kdy byl sám před brankářem. I kvalita hry s míčem se zlepšovala s přibývajícím časem a hlavně v druhém poločase jsme soupeře dokázali přehrát.

Domácí zaslouženě vyhráli, protože ve vyložených šancích byli efektivnější. Naši hráči odcházeli částečně zklamáni, ale s dobrým pocitem z předvedené hry proti silnému Mostu.

 

17.3.

Dukla U14  -  Karlovy Vary              2:1  (2:0)

 

sestava: Šťovíček - Bažant (51. Mareš), Kosík, Šmalcl, Gabriel (36. Gabal) - Kubů,  Mentberger (46.Bell),  Štědrý - Bažo, Palivec (46.Herman), Hamborský (63. Roub)

branky: Bažo 2 (1x pen.)

 

Podobně jako v pátek proti Zlínu jsme diktovali tempo hry. Byli jsme silní na míči ve středu hřiště a soupeři až na pár nakopnutých míčů do našeho vápna nic nedovolili. Bohužel stejně jako v pátek jsme velmi málo využili z převahy ve středu hřiště (a z mnoha následných dobře předchystaných situací  kolem soupeřova vápna). Nedařila se nám kvalita ani kvantita náběhů za obranu soupeře. Když už se to povedlo, tak nás zradil první dotek, malá odvaha a klid v zakončení anebo nepřesná finální přihrávka. Hráče musím pochválit za přístup a za neustálou aktivitu, i když dnes nevedla k odměně v podobě gólů.

Hosté bojovali celé  utkání  o každý míč za což si zaslouží uznání.

 

 

 

rozlosovani - podzim 2012 (nove).xls (166 kB)

 

 

https://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/rk-cechy/souteze.asp?soutez=002F1B

 

6.11

Kladno - Dukla U14     8:2 (3:1)

branky: Bažo (Štědrý), vlastní (Janko)

sestava: Roub - Praus, Kosík, Kysela, Mareš (16.Stobbe) - Štědrý, Šobr (36. Bell), Hamborský (36.Kubů) - Brewer (36.Palivec) - Bažo, Janko


Na začátku obou poločasů jsme si vytvořili velký tlak, který jsme udrželi 8 a 12 minut. Poté jsme nechali příliš prostoru domacím při kombinaci, nezdvojovali se ani nezajišťovali a tím jsme domácím jejich hru velmi usnadnili. Měli v týmu několik velmi dynamických hráčů a nabídnutý prostor dokázali brankově využít.
Za stavu 3:1 na začátku 2. půle jsme nevyužili výhodu pokutového kopu a z následného brejku domácí zvýšili na 4:1. Poté se hrál fotbal nahoru dolů a oba týmy si vytvářeli šance. Ale branky střílelo už jen Kladno včetně vlastní branky na 2:7.
V souhře (útočná, obranná), dynamice pohybu, ale i v proměňování brankových příležitostí bylo Kladno lepší a proto zaslouženě zvítězilo.
Za pozitivní přístup ve druhém poločase a odhodlání se dostávat do brankových situací i za velmi nepříznívého stavu by chtěl hráče pochválit.

 

 

 

3.11.

Dukla U14 - Vyšehrad                                   9:3 (5:0)

branky: Bažo 6 (Mentberger 1, Palivec 1, Štědrý 1, Janko), Štědrý,  Mentberger, Kosík

sestava: Franta - Praus, Kosík, Kysela, Mareš (36.Brewer) - Štědrý, Kubů, Mentberger (46.Herman) - Janko (36.Bažant), Bažo, Palivec.

Výborný první poločas ozdobila přímočará akce od naší brány po ose - Franta, Kysela, Mentberger, Bažo, kdy poslední jmenovaný po kličce brankáři zvyšoval na 3:0. Většinu času jsme dobývali velké vápno soupeře a drželi míč na svých kopačkách.

V druhém poločase jsme střídali dobré momenty se slabšími. Polevili jsme v koncentraci, předržovali míče, což následně vedlo k několika individuálním chybám, které soupeř dokázal využít.

Pochvalu zaslouží především 6-gólový Václav Bažo, mající sice rezervy v některých aspektech hry, ale  jeho touha hrát!! a střílet branky!! je příkladná!!

               

 

18.8.12  Karlovy Vary  - Dukla Praha U14                                       1:9  (0:2)

branky: Bažo 4 (Štědry 2, Kubů),  Hamborský, Kubů (Bažo), Štědrý (Kubů), Janko-  pen.(Bažo), Bažant (Mentberger)

Sestava: Franta - Mareš (43. Bažant), Kubů, Kysela (36. Praus), Šimonovský - Kosík (36. Mentberger), Palivec (47. Janko) - Hamborský, Bažo, Herman

 

25.8.    Dukla Praha U14 - Most                                                       2:5 (0:2)

branky: Stobbe, Bažo (Kubů)

sestava: Franta - Hamborský (36.Mareš), Kubů, Praus, Šimonovský - Mentberger (36.Stobbe), Kosík (36.Palivec), Štědrý (51.Bažant) - Janko, Bažo, Bell (Herman)

 

 1.9.12    Děčín - Dukla Praha U14                                                  0:11 (0:6)

branky: Bažo 2 (Stobbe, Mentberger), Mentberger 2 (Janko, Bell), Stobbe 2 (Mentberger 1), Mareš, Janko, Bell (Kysela), Hamborský (Kysela), Bažant (Kysela).

sestava: Roub - Mareš, Praus (43.Bell), Kysela, Šimonovský (36.Hamborský) - Janko, Palivec, Mentberger - Stobbe (36. Štědrý), Bažo, Herman (43.Bažant)

 

8.9.12     Dukla Praha U14 - FAŠV                                                  7:3 (3:2)

branky: Bažo 2 (Stobbe, Mentberger), Stobbe, Janko (Bažant), Kysela (Bell), Herman, Hamborský (Stobbe)

sestava: Roub - Hamborský, Praus (36.Kysela), Šimonovský (36. Mentberger), Mareš - Štědrý (46.Herman), Janko, Palivec (36. kosík) - Bažant (36. Bell), Bažo, Stobbe.

 

16.9.12     Litvínov - Dukla Praha U14                                            1:5  (0:2)

branky:  Bažo 2 (Štědrý 1), Mentberger 2 (Bažo, Palivec, Štědrý , Kubů (Bažo)

sestava: Šťovíček - Hamborský (42.Herman), Praus, Kubů (47.Gabal), Šimonovský (47. Bell) - Štědrý, Mentberger, Palivec - Kysela, Bažo, Mareš (47. Bažant)

 

22.9.12     Dukla Praha U14 - Meteor                                             10:0 (5:0)

Branky: Bažo 4 (Janko 3, Palivec), Janko 3 (Kysela, Mentberger 2), Palivec (Mentberger), Mentberger (Štědrý), Hamborský.

sestava: Šťovíček - Hamborský, Praus (48.Bažant), Kysela, Mareš - Kubů (48.Gabal), Mentberger (48. Bažo) - Šimonovský, Janko, Palivec.

 

30.9.        Teplice - Dukla Praha U14                                              3:0 (0:0)

sestava - Šťovíček - Hamborský (36. Bell), Janko, Kysela, Mareš - Štědrý, Mentberger, Kubů - Stobbe, Bažo, Palivec.

 

6.10.    Dukla Praha U14 - Admira                                                  8:1 (4:0)

branky: Bažo 6 (Mentberger 2, Bell 2, Kubů), Kosík (Mentberger), Herman (Mentberger)

sestava: Roub - Hamborský (36. Bažant), Janko, Kysela, Mareš - Kubů, Mentberger, Palivec - Brewer (36.Kosík), Bažo, Bell (36. Herman)

 

14.10.    Motorlet - Dukla Praha U14                                              2:0 (1:0)

sestava: Šťovíček - Šimonovský (36.Hamborský), Kysela, Praus, Mareš - Štědrý, Kubů (36.Stobbe), Mentberger- Palivec, Bažo (36. Janko), Šobr

 

20.10.    Dukla Praha U14 - Sokolov                                            4:1 (3:1)

branky: Bažo 2 (Janko, Štědrý), Janko 2 (Mentberger)

sestava: Šťovíček - Stobbe (62.Hamborský), Praus (46.Douibi), Kysela (52. Bažant), Mareš - Kubů, Mentberger, Štědrý, Janko, Bažo, Palivec.

 

25.10.    Ústí n. Labem  - Dukla Praha U14                                 1:8 (1:1)

branky: Bažo 3 (Mentberger 2, Stobbe), Hamborský 3 (Bažant, Kysela, Hamborský), Mentberger (Bažo, Stobbe), Bell, Mentberger.

sestava: Šťovíček (36. Roub) - Šimonovský (36. Stobbe), Praus (36. Kysela), Kosík, Mareš - Vetešník (36. Hamborský),  Mentberger, Kubů - Bell (46.Gabal), Bažo, Bažant (36. Douibi)